Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 130 131 132

#3276 2018. 08. 31. - 14h30

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Lynessa
...
Üzenetek: 1 734

Lleyira írta:

@Zurea: Örülök, hogy sikert figyelembe venned a felszólítást, miszerint a témát be lehet fejezni, és még "időben" kapcsoltál, pedig azt követően szokás nem újabb kommentet fűzni a témához, tudod? Nyilván ez is gondot okozhatott a számodra, vagy csak féltél a tudattól, hogy egyébiránt válaszolni fogok. Remélem azért megnyugodott a lelked, hogy többedjére is leírtad ugyanazt, más szavakkal - és meghagytad a vattacukor parfüm illatú, rózsaszín felhőket hasonló a dózisban a tartalmat illetően. Sebaj, majd rájössz, hogy ha elvárásaid vannak más fél felől, akkor magadnak ártasz vele a legtöbbet - például mint most, bármilyen jellegű intézkedés terén a mi érdekünkben, vagy informálásunkban. Aki régóta játszik és követi az eseményeket tudja, hogy irányunkba ez a hiányosság nem újdonság. Itt tehát nem arról van szó, hogy amiről te beszélsz, nem értem hanem arról, hogy én a földön járok, és tisztában vagyok azzal, hogy körülbelül mi a prioritás a Beemoov esetében. Ezért ne engem démonizálj - bár jól esik és bóknak veszem - .

Zurea írta:

Csupán annyit, hogy jelezzük néha a vezetőség felé, hogy azért (még) itt vagyunk és játszunk.
Amennyiben ez bárki nyugalmát zavarja, egyszerűen nem kell elolvasni a hozzászólásokat, főleg nem reagálni a leírtakra.

2x írtuk, hogy a témába nem illő kommenteket kerüljük. Van admin vagy nincs; rend a lelke mindennek.
A harmadik felszólítás szankciókkal fog járni, akárki hágja át. A fórumos tiltás mellé a zárlat miatt a privát levelezés jogának elvétele szintén dukál. (Vagy időben később lép életbe, amikor van rendes fórumos felület.)

Azt még fontosnak érzem kiemelni, hogy a moderátor, ha egyszer pontot tesz valami végére akkor az ott PONT. Vége.
Ezt tartsuk tiszteletben különben mindenki más jogot érezhet a reagálasra és sosem lesz befejezés...

Továbbá szeretném, ha a találgatások befejeződnének. Ha valamire nem tud a játékos fix választ, minek ír? Elnézést, de aki bizton állíthat bármit, szava hihető az a Beemoov csapat tagja köztük a moderátor. Ez a téma nem vita topik, nem kibeszélő show. Aki erre vágyik helyet talál a fanoldalakon.

Finito.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#3277 2018. 09. 05. - 15h24

Abszint gárda
Mankesz
Most érkezett
Mankesz
...
Üzenetek: 4

Sziasztok!
Milyen öltözettet/tárgyat kell szerezni a gárda tagjaival kapcsolatosan a  'rakaszkodásunk' jeléül? Vettem egy melvértet, de semmi. Akkor mit, és hol tudok találni? (nyári küldetés)
Előre is köszönöm a választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Mankesz (2018. 09. 05. - 15h25)

Kijelentkezve

#3278 2018. 09. 05. - 15h32

Obszidián gárda
Lleyira
A vízi nimfák cinkosa
Lleyira
...
Üzenetek: 29 898

Szia!

Ha sikerült helyesen kihámoznom a konkrét küldetést az általad leírtakból: mivel te Abszintos vagy, ezért olyan tárgyak valamelyikét kell magadra venned, amit csak ti tudtok. Példának okáért az Abszint gárda vállvértet vagy a Fleeting Liana szett darabjainak egyikét. A Poison Dionae szett is Abszint gárdás szett, de nem hiszem, hogy birtokában vagy valamelyik darabnak, hisz ez a legritkább, legújabb ruházat.

Azt írtad, "vetted" a mellvértet (tudtommal az Abszint gárdának nincs mellvértje - ?). Ez nem elég, fel kell tenned a gárdádhoz tartozó darabot az őrződre és lementened. Ha a küldetést ezt követően elfogadja a rendszer, leveheted nyugodtan.

Utolsó módosítás: Lleyira (2018. 09. 05. - 17h31)

https://orig00.deviantart.net/7db6/f/2018/261/8/f/odyssey_kayn_signature___animated___by_outl4st-dcn6rfw.gif

Kijelentkezve

#3279 2018. 09. 10. - 20h56

Árnyék gárda
AnnaLeigh
Most érkezett
AnnaLeigh
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Nekem egyetlen egy problémám van ez idáig, még pedig a minijátékokkal. Például a mai nap folyamán is megtörtént: játszottam a Bubbl'temple minijátékkal és kb.: 200-220 pontot szereztem, ami kb. 10 maanát és 20 tapasztalatpontot jelent (ha jól tudom), azonban az oldal lefagyott, újratöltöttem, ennek következtében nem kaptam meg a "jutalmam". Nem tudom, hogy ez bárki mással is megtörtént-e vagy csak Én vagyok ilyen szerencsétlen...
Viszont, ha bárki tud tippet, hogy ez ne történjen meg később, szívesen meghallgatom.

Kijelentkezve

#3280 2018. 09. 10. - 21h52

Abszint gárda
Wolfy-kaichou
Legyőzte a Boobrit
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 20 348

AnnaLeigh írta:

Sziasztok!
Nekem egyetlen egy problémám van ez idáig, még pedig a minijátékokkal. Például a mai nap folyamán is megtörtént: játszottam a Bubbl'temple minijátékkal és kb.: 200-220 pontot szereztem, ami kb. 10 maanát és 20 tapasztalatpontot jelent (ha jól tudom), azonban az oldal lefagyott, újratöltöttem, ennek következtében nem kaptam meg a "jutalmam". Nem tudom, hogy ez bárki mással is megtörtént-e vagy csak Én vagyok ilyen szerencsétlen...
Viszont, ha bárki tud tippet, hogy ez ne történjen meg később, szívesen meghallgatom.

Szia!

Ez nálam is meg szokott történni, az oka általában annyi, hogy akadozik a net. Amit lehet tenni, hogy vársz pár percet, de ha akkor se jelenik meg az ablak, akkor sajnos elúszott, tudom mennyire zavaró a dolog.
Persze azért sütik/gyorsítótár ürítésével is lehet próbálkozni, de mivel az ilyesmik az esetek 99%-ban abból erednek, hogy megszakadt a szerverrel a kapcsolat, amit így nem tud újra felépíteni, az veszteség.
Megoldásnak egy stabilabb netet javasolnék, meg talán azt, hogy a minijátékok közben más ne használja a netet a gépen. (Mármint böngészők és társai, ekkor ugyanis nagyobb szelet jut az oldalnak.)
A stabilabb net elérésében a hálózati adapter és/vagy a rooter egy újabbra való cserélése, a net ingadozásának jelentése a szolgáltató felé, esetleg azt is lehet váltani, is megoldást jelenthet, de ezek a költségesebbek. (Esetleg ha van ethernet kábel, azzal csatlakozni, a kábeles net stabilabb, mint a vezeték nélküli.)
Remélem tudtam segíteni.

Wolfy's Wanted                             Miiko-s ajándékképet!                             Shop & Wolfy
https://i.imgur.com/ZHum5HQ.png

Bejelentkezve

#3281 2018. 09. 15. - 18h35

Abszint gárda
Fülemüle
Most érkezett
Fülemüle
...
Üzenetek: 1

Sziasztok. El akarom kezdeni a történetmódosító visszajátszásokat. Azt értem hogy maga hogy elkezdem maanába kerül. DE ugyan ugy a lépések is ahogy a sima játékba??? Tudom oltári hülye kérdés de érdekelne. Köszönöm előre is a választ. /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Fülemüle (2018. 09. 15. - 18h39)

Kijelentkezve

#3282 2018. 09. 15. - 19h08

Abszint gárda
Wolfy-kaichou
Legyőzte a Boobrit
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 20 348

Fülemüle írta:

Sziasztok. El akarom kezdeni a történetmódosító visszajátszásokat. Azt értem hogy maga hogy elkezdem maanába kerül. DE ugyan ugy a lépések is ahogy a sima játékba??? Tudom oltári hülye kérdés de érdekelne. Köszönöm előre is a választ. /static/img/forum/smilies/smile.png

Üdv!

Igen, azok is ugyanúgy manába fognak kerülni, mint a sima visszajátszás, vagy az alap végigjátszás esetén. Történetmódosítónál arra us érdemes figyelni, hogy a visszajátszott epizód utániakat is vissza kell játszad, azok viszint már nem kerülnek plusz manába, ha jól tudom. (Ha csak a képek miatt játszod újra és nem azért, hogy a mérők elmozduljanak, akkor lehet a sima egyszerűbb és néha még olcsóbb is, a végösszeget nézve.)
(Hülye kérdés meg nincs)

Wolfy's Wanted                             Miiko-s ajándékképet!                             Shop & Wolfy
https://i.imgur.com/ZHum5HQ.png

Bejelentkezve

#3283 2018. 09. 17. - 20h23

Obszidián gárda
Yuuko
Unikornisok cinkosa
Yuuko
...
Üzenetek: 310

Wolfy-kaichou írta:

Fülemüle írta:

Üdv!

Igen, azok is ugyanúgy manába fognak kerülni, mint a sima visszajátszás, vagy az alap végigjátszás esetén. Történetmódosítónál arra us érdemes figyelni, hogy a visszajátszott epizód utániakat is vissza kell játszad, azok viszint már nem kerülnek plusz manába, ha jól tudom. (Ha csak a képek miatt játszod újra és nem azért, hogy a mérők elmozduljanak, akkor lehet a sima egyszerűbb és néha még olcsóbb is, a végösszeget nézve.)
(Hülye kérdés meg nincs)

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Annyit még hozzátennék, amennyiben visszajátszást szeretnél indítani, legyen az epizód vagy történetmódosító visszajátszás, Minden esetben fejezd be előbb az adott epizódodat,amiben éppen benne vagy, máskülönben be fog bugolni a játék. (Változatosság kedvéért)
Illetve, ha csak a képekért szeretnéd visszajátszani, akkor inkább válaszd csak az epizód visszajátszást. A történetmódosítónál, tekintve a nevét is, az utána lévő epizódok úgy alakulnak majd ahogy majd az adott visszajátszott epizódot kiviszed. Mintha most játszanál abban az epizódban először ( de a korábban szerzett képeid és ruháid megmaradnak persze, csak a történet fog változni)
Csak egy tanács volt. ^^ Ha még most kezded a visszajátszást megismerni/kiismerni. /static/img/forum/smilies/smile.png ~csj.mod.

Utolsó módosítás: Yuuko (2018. 09. 17. - 20h24)

http://pre08.deviantart.net/8c23/th/pre/f/2017/120/f/0/rakan_and_xayah_by_topsei-db7psn0.jpg

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 130 131 132